Кошик
61 відгук
Центр систем безпеки
Контакти
ЦЕНТР СИСТЕМ БЕЗПЕКИАндрій
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівcentercctv@gmail.com
+380673503346
+380677004414
+380673503346
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (067) 350-33-46
+380673503346
+380677004414
SFP-10G-20KM-TX/RX 10Гб комплект SFP модулей (Rx/Tx)

SFP-10G-20KM-TX/RX 10Гб комплект SFP модулей (Rx/Tx)

14 700 грн.

Мінімальна сума замовлення — 1400 грн.

Показати оптові ціни
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
SFP-10G-20KM-TX/RX 10Гб комплект SFP модулей (Rx/Tx)
SFP-10G-20KM-TX/RX 10Гб комплект SFP модулей (Rx/Tx)В наявності
14 700 грн.
Купити
+380673503346
  • +380677004414
Купити
+380673503346
  • +380677004414
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект одномодовых оптических SFP модулей, включающая в себя SFP-10G-20KM-TX (1270/1330nm) и SFP-10G-20KM-RX (1330/1270nm). Скорость передачи: 10 Гбит/с; Расстояние передачи: 20 км.
Інформація для замовлення
  • Ціна: 14 700 грн.