Продавец ФАБРИКА БЕЗПЕКИ развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
70 отзывов
ФАБРИКА БЕЗОПАСНОСТИ
Фильтры
Цена
Наличие
Контакты
ФАБРИКА БЕЗПЕКИАндрій
УкраинаЛьвовская областьЛьвівfocuszaxid@gmail.com
+38 (067) 700 44 14
+380673503346
Карта

Кабель. Комплекты для видеонаблюдения

1 2

Сучасний кабель для відеоспостереження

є дуже важливою частиною системи відеоспостереження. Від якості кабелю залежить ефективність роботи всієї системи, тому до вибору кабелю варто підходити з усією серйозністю. Навіть якщо ваша система складається з камер, маршрутизаторів і та реєстраторів за тисячі доларів, спроба купити дешевий кабель вийде вам боком. Неякісний кабель не зможе забезпечити прийом-передачу інформації без втрат, крім такий кабель може стати причиною перевантажень або короткого замикання. Ми рекомендуємо обирати виключно надійний кабель (кабель повинен бути екранований), при цьому навіть від недорогих камер можливо отримати зображення без перешкод з високою точністю. Найбільш поширеним кабелем для обробки сигналу від камер є коаксіальний провід. Він дозволяє без проблем передавати зображення на відстані до 350 м, і тут вам не будуть потрібні додаткові підсилювачі і прилади для прийому-передачі.


Кабель для відеоспостереження


Коаксіал характеризується одним з найкращих захистів від зовнішніх перешкод серед всіх проводів на ринку, саме через це він до цих пір такий популярний. Більш сучасним типом для відеоспостереження з живленням является UTP або вита пара. Даний тип проводу дозволяє працювати з пристроями на відстані до 2 км, будучи кращим на даний момент часу продуктом в співвідношенні ціни і якості. Ми рекомендуємо звернути вашу увагу на відомих виробників кабельної продукції.